Ana sayfa Sürmanşet Amerikalı aktörden Reza Zarrab paylaşımı

Amerikalı aktörden Reza Zarrab paylaşımı

PAYLAŞ

Kara para aklamak ve Iran ambargosunu delmek suçlamalarıyla ABD’de yargılanan iş adamı Reza Zarrab davasının bilinmeyenleri ABD basınında yayınlanırken davaya olan duyarlılık da artıyor.

ABD’li ünlü aktör, yapımcı ve yazar John Cusack, Reza Zerrab davasına ve ABD’deki etkisine ilişkin Twitter hesabından bir mesaj yayınladı.

ABD’nin önde gelen medya kuruluşlarından NBC’nin, Reza Zarrab hakkında hazırladığı ‘İşbirliği yapan tanık, Flynn’in Türkiye bağlantılarına ilişkin bilgi sahibi mi?’ başlıklı haberi ‘Tick tick … boom’ notuyla 1 milyon 682 bin takipçisiyle paylaşan John Cusack’a bir çok takipcisi espirili yanıtlarla karşılık verdi.

Zarrab davası Türkiye kadar ABD’yi de ilgilendiriyor

Tom Winter ve Julia Ainsley imzasıyla yayınlanan ‘İşbirliği yapan tanık, Flynn’in Türkiye bağlantılarına ilişkin bilgi sahibi mi?’ başlıklı haberde Reza Zarrab’ın itirafçı olduğu belirtiliyor.

Haberin ünlü aktör John Cusack’ı ilgilendiren ve ‘Tick tick … boom’ mesajıyla altının çizdiren yanı, “Savcılık, Zarrab’dan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, Türkiye hükümeti ile görevden alınan Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn arasındaki bağlara ilişkin bilgi talep edebilir” ifadeleri.
(Artıgerçek)