Hüseyin Gülerce’nin ‘Gülen kalp krizi geçirdi’ iddiasını Gülen’e yakın isim yalanladı

Nisan 02, 2017, 3:22 pm
Bir dönem Gülen'e yakın isimlerden birisi olan Star Yazarı Hüseyin Gülerce, Fetullah Gülen'in kalp krizi geçirdiğini iddia etti. Ancak tweetlerini dayanak gösterdiği Osman Şimşek bu iddiaları yalanladı.

Star Yazarı Hüseyin Gülerce, Fetullah Gülen’in sağ olduğu iddia edilen Osman Şimşek’in attığını öne sürdüğü tweetleri paylaşarak, Gülen’in kalp krizi geçirdiğini iddia etti. Gülerce Twitter’dan ,”Pensilvanya’daki yardımcılarından Osman Şimşek, F. Gülen’in kalp krizi geçirdiğini duyurdu. Hastahaneye götürürlerse Gülen’i öldürebilir ler” mesajını paylaştı.

OSMAN ŞİMŞEK’TEN YALANLAMA

Gülerce’nin iddiası sonrası Twitter’dan bir açıklama yapan Şimşek, kalp krizi iddialarını yalanladı. Hiçbir paylaşımını silmediğini söyleyen Şimşek mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Zavallı haramîler ve trolleri yine yalan haberde teselli arıyorlar. Hiçbir twitimi silmedim; bu sayfada olmayan mesaj bana ait değildir. Kezzaplar, kendi “montaj”ları olan iki “twit” ile muhterem Hocamızın kalp krizi geçirdiği haberini yayıyorlar. Yalan.. yine yalan!..”

GÜLERCE’NİN PAYLAŞIMI ŞU ŞEKİLDE: