Ana sayfa Arka Sayfa Kumarhaneden ramazan tarifesi: İftarımız vardır!

Kumarhaneden ramazan tarifesi: İftarımız vardır!

PAYLAŞ

Eskişehir’de polis ekipleri 3 dernek binasına kumar oynandığı ihbarı üzerine baskın düzenledi. Kumar partisi düzenleyenlerin derneklerden birisi yazdığı duyuruda ücretsiz iftar yemeği verdiğini de not etmiş.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ile Önleyici Hizmetler Şubesi ekipleri İstiklal, Hoşnudiye ve Emek mahallelerinde tombala oynatıldığı ihbarı yapılan 3 dernek binasına baskın düzenlendi. Baskında tombala oynadıkları belirlenen 232 kişiye kumar oynamak suçundan 227’şer lira idari para cezası verildi, dernek yöneticisi 4 kişi hakkında da kumar oynamak için yer temin etmekten adli işlem başlatıldı.

Gizli geçit bulundu

Polisin baskın yaptığı derneklerden birinde duvara ‘Değerli müşterilerimiz. Her gün iftar yemeğimiz ve ikramlarımız vardır’ yazısının asılı olması dikkat çekti.

Polis ekipleri İstiklal Mahallesi’ndeki bir dernek binasında ise tombala malzemelerinin kaçırılması amacıyla bitişikteki binada bulunan bir daireye gizli geçit açıldığını belirledi.

Ekipler, 3 dernek binasında yaptıkları aramada 9 tombala makinesi, 8 fan, 9 monitör, güvenlik kameraları, çok sayıda tombala kartı ve pul ele geçirdi.