“Lens yeni sezonda yok”

Mayıs 18, 2017, 8:00 am
Yeni sezonda Fenerbahçe’nin başında Aykut Kocaman'ın olacağını söyleyen Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, yeni sezonda Lens ile devam edileceğini düşünmediğini söyledi.

TRT Spor’da yayınlanan ‘Futbolun Zirvesi’ programına katılan Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’yi yorumladı. Dilmen “Benim bildiğim kadarıyla teknik direktör Aykut Kocaman” dedi.

Aykut Kocaman’ın yeni sezonda Fenerbahçe’nin başında olacağını söyleyen Dilmen, “Onun da görüşünün alınacağı 4-5 futbolcuyla gelecek yılın kadrosu kurulacak” dedi. Dilmen, “Zaten Mehmet Ekici transferi tamam. Takımdan kimlerin gideceği konusunda sadece Lens’le ilgili görüşümü belirtebilirim. Onunla devam edileceğeni düşünmüyorum. 2 santrfor almayı planladıklarını da biliyorum. Lens’le bir görüşme yapıldıktan sonra bu futbolcuyla ilgili de son karar verilecek.” ifadelerini kullandı.

Futbol Federasyonu adaylığı hakkında da konuşan Dilmen şunları söyledi:

“2019 yılında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na aday olmam için 3 şartım var. Birincisi, spor adamı olarak Kulüpler Yasası’nı hazırlattığım şekilde götüreceğim. İkincisi, Futbol Federasyonu seçim tüzüğünü değiştireceğim. Üçüncüsü de, insan kaynaklarıyla ilgili de şeffaf olunacak. Şeffaflık olursa adalet olur. Kural belli. Burada ne yazıyorsa onu yapacaksın. Bu kadar!”