Ana sayfa Spor Pepe’den Beşiktaş açıklaması: Mesajlar gelince, kulüple kan bağım oluştu

Pepe’den Beşiktaş açıklaması: Mesajlar gelince, kulüple kan bağım oluştu

PAYLAŞ

Beşiktaş’ın yeni transferi Pepe, Başkan Fikret Orman’ın da eşlik ettiği imza töreninde iki yıllık sözleşmeye imzasını attı.

İlk olarak sözü alan ve transferi değerlendiren Fikret Orman, “Bizim öncelikli işimiz Beşiktaş taraftarını mutlu etmek. Çok önemli bir kariyere sahip futbolcu aldık. Pepe transferini uzun zamandır yapmak istiyorduk. Transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Değerli dostum Jorge Mendes’e de teşekkür ediyorum.” dedi.

“Belki bir atış daha yapıp transferi bırakacağız”

Orman, Beşiktaş’ın şampiyonluğunun ardndan kendisine yöneltilen “Fenerbahçe, Kjaer’i gönderirse alır mısınız?” sorusuna, “Daha iyisini alırız.” şeklinde cevap vermesinin hatırlatılması üzerine ise şöyle konuştu: “Lider bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Fenerbahçeli oyuncuyla ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Şu anda Pepe ile imzalıyoruz. Fazla transfere ihtiyacımız yok. Belki bir atış, belki bir atış daha yapıp transferi bırakacağız.”

Pepe:”Beşiktaş taraftarından mesajlar gelince…”

Pepe ise transferinden ötürü çok mutlu olduğunu belirtirken, “Büyük mutluluk içindeyim. Yöneticiler gelebilmem için çok uğraştılar. Aileme çok büyük ilgi gösterildi. Ailenin bir parçası olarak görüyorum kendimi. Taraftarların bana attığı mesajlar karar vermemi kolaylaştırdı. Bir an önce formayı giyerek taraftarın ilgisini cevaplamak istiyorum. Formayı giymek için heyecanlanıyorum. Hedefim kupalar kazanmaya devam etmek. İşimi seviyorum. Saha içinde her şeyimi vermeyi seviyorum. Tüm benliğimle oynuyorum. Son beş yılda gelişen bir Beşiktaş var. Ben de kendi izlerimi bırakmak istiyorum.” dedi.

Pepe şöyle devam etti: “Quaresma ile uzun zamandır arkadaşız. Ronaldo ile de arkadaşlığımız var. Kendimi güçlü hissediyorum. İyi bir başlangıç yapmak istiyorum. Real Madrid’de on mükemmel sene geçirdim. Beşiktaş ile tüm hedeflerde şampiyonluğa ulaşmak istiyorum. Büyük maçları severim. Büyük maçlarda yeterince hırslı olacağıma inanıyorum. Şenol Güneş çok iyi ve başarılı bir insan. Kupalar kazanmak için buradayım. Buna inanmasam burada olmazdım.”