Ana sayfa Video Galeri 3’ü yerli 7 film vizyona giriyor

3’ü yerli 7 film vizyona giriyor

PAYLAŞ

Bölük

Başrollerini Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Aykut Akdere, Selim Akgül, M. Uğur Civaner’in üstlendiği askeri dram filmi “Bölük”ün kadrosunda Alina Boz, Salih Usta, Olgu Baran Kubilay, Süleyman Kabaali ve Avni Yalçın da yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Aytaç Ağırlar oturuyor.

Damat Takımı

Yönetmen koltuğuna Alamet-i Kıyamet ve Biz Size Döneriz ile hem korku alanında hem de gençlik komedisi alanında kendini kanıtlamış olan genç yönetmen Doğa Can Anafarta’yı oturtan eğlenceli Damat Takımı’nın başrollerini Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Ozan Osmanpaşaoğlu, Sarp Can Köroğlu ve Özgün Aydın üstlenirken, kadroda Pelin Akil, Açelya Topaloğlu, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabalı ve Beyza Şekerci gibi sevilen isimler de yer buluyor.

İlk Öpücük

Başrollerini televizyonun sevilen yüzlerinden Özge Gürel ve aşk filmlerinin aranan isimlerinden Murat Yıldırım’ın paylaştığı romantik komedi İlk Öpücük, Hollywood’un sevilen romantik komedilerinden 50 İlk Öpücük filminin yerli uyarlaması. Yönetmen koltuğunu ise Murat Onbul’un üstlendiği filmin kadrosunda Cezmi Baskın, Beyti Engin, Hayrettin Karaoğuz, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman ve Erol Aksoy da bulunuyor. Filmin senaryosunda ise Çağlar Yurt imzası var.

Soygun / Good Time

Benny Safdie ve Josh Safdie’nin yönetmen koltuğunda yer aldığı polisiye gerilim filmi Soygun, Cannes Film Festival’inden oldukça iyi yorumlarla dönen filmler arasında yer alıyor. Robert Pattinson, Jennifer Jason Leigh ve Barkhad Abdi filmin başrollerinde yer alırken, senaryosunu da Ronald Bronstein ile Joshua Safdie ikilisi kaleme aldı.

Süperstar / Secret Superstar

Hindistan’ın en önemli film yıldızlarından Aamir Khan’ın başrolünü Zaira Wasim ve Meher Vij ile paylaştığı macera komedi filmi Süperstar’ın yönetmen koltuğunda Advait Chandan oturuyor.

Bak Şu Leyleğe / Richard The Stork

Toby Genkel ve Reza Memari yönetmenliğinde çekilen animasyon macera Bak Şu Leyleğe’nin orijinal seslendirme kadrosunda Tilman Döbler, Christian Gaul, Nicolette Krebitz gibi isimler yer alıyor. Belçika, Almanya, Lüksemburg, Norveç ortak yapımı animasyon filmin senaryosunda ise yönetmenlerden Memari’nin imzası var.

Uzaydan Gelen Fırtına / Geostorm

Yepyeni kıyamet senaryosu Uzaydan Gelen Fırtına, başrolüne sevilen oyuncu Gerard Butler’ı yerleştirirken, filmin yönetmen koltuğunda ise Kurtuluş Günü ve Stargate gibi filmlerde yapımcı rolünü üstlenmiş olan ancak ilk kez yönetmen koltuğuna oturan Dean Devlin oturuyor. Filmin kadrosunda Butler’a Jim Sturgess, Abbie Cornish, Alexandra Maria Lara ve Ed Harris gibi isimler eşlik ediyor.