Ana sayfa Video Galeri 3’ü yerli toplam 7 film vizyona girdi

3’ü yerli toplam 7 film vizyona girdi

PAYLAŞ

Bu hafta 3’ü yerli olmak üzere 7 film vizyona giriyor. Ferzan Özpetek’in kendi kitabından uyarladığı merakla beklenen yapımı “İstanbul Kırmızısı” ve Erdoğan’ın hayatını anlatan “Reis” filmi de bu hafta vizyona girecek olan filmlerden.

İstanbul Kırmızısı

Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Serra Yılmaz, Zerrin Tekindor, Cemre Ebuzziya, Şerif Sezer ve Reha Özcan’ın oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Ferzan Özpetek bulunuyor.

Reis

Erdoğan’ın yaşam hikayesinden esinlenerek sinemaya uyarlanan film, 1960’lı yıllarda başlayan yasaklar, toplumsal çatışmalar, Türkiye’nin o yıllardan günümüze kadar yaşadığı zorluklar konu edilerek hazırlandı. Yönetmen koltuğunda filmin galasına katılmayacağını açıklayan Hüdaverdi Yavuz var.

Yağmurlarda Yıkansam

Yönetmenliğini Gülten Taranç’ın üstlendiği film, kadına şiddeti konu ediniyor. Derin İnce, Müge Ulusoy, Yeliz Tozan ve Engin Benli başrollerde…

Logan: Wolverine

Yönetmen koltuğunda James Mangold’ın oturduğu filin başrollerinde Hugh Jackman var. Film, 2013’te gösterime giren “The Wolverine” filmiyle başlayan serinin 2. filmi

Alt Tarafı Dünyanın Sonu

Film, ölümü artık an meselesi olan bir yazarın iç dünyasını beyaz perdeye yansıtıyor. Filmin yönetmeni ise Xavier Dolan

Dehşet Evi- Sweet Home

Rafa Martinez’in yönettiği İspanya yapımı gerilim ve korku türündeki filmde Ingrid Garcia Jonsson, Bruno Sevilla, Luka Peros gibi isimler rol alıyor.

The Founder

John Lee Hancock’un yönetmenliğini üstlendiği film, ünlü fast food zinciri Mc Donalds’ın kurucusu Ray Kroc’un hayatını konu alıyor. Ray Kroc’u Michael Keaton canlandırıyor.