Ana sayfa Sürmanşet Abdullah Gül, Hulusi Akar ve Necip Fazıl aynı karede

Abdullah Gül, Hulusi Akar ve Necip Fazıl aynı karede

PAYLAŞ

Türker Ertürk OdaTv’deki yazısında İngiltere’de Fehmi Koru, Abdullah Gül ve Şükrü Karatepe’nin aynı karede bulunduğu fotoğrafı Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın çektiğini dile getirdi. Ertürk fotoğrafın hikayesini şu ifadelerle anlattı: “Biraz dolaştılar, yorulunca birer pound vererek şezlong kiraladılar ve oturup sohbet ettiler. Hava güzel ve güneşli bir gün olduğu için ceketlerini çıkarıp, şezlongların arkasına astılar ve günün anısına bir de fotoğraf çektirdiler. İşte gördüğünüz üçlünün fotoğrafı bu! Bu kareyi, fotoğraf makinesinin deklanşörüne basarak tespit eden ise; o gün Üsteğmen, bugün ise Genelkurmay Başkanı olan Orgeneral Hulusi Akar’dı!”

Ertürk yazısında, aynı gün çekilen bir başka fotoğraftan da bahsetti. Fotoğrafta bu kez Şükrü Karatepe, Abdullah Gül ve Hakan Fidan yer alıyordu. Çeken ise Fehmi Koru’ydu.

Abdullah Gül, Hulusi Akar ve Necip Fazıl aynı karede

Ertürk’ün yazısının ardından @balanceshifted isimli bir Twitter kullanıcısı da Abdullah Gül ve Hulusi Akar’ın Necip Fazıl Kısakürek’le çekildikleri bir fotoğrafı paylaştı. @balanceshifted ismli kullanıcı, “Madem şaşırıldı ben de bir tane paylaşayım: Büyük Doğu Cemiyeti Kayseri Şubesi: Necip Fazıl Kısakürek, Abdullah Gül, Hulusi Akar.” diye yazarak birlikte çekilmiş fotoğraflarını koydu.