Ana sayfa Magazin Adele artık dünya turu yapmayacağını açıkladı

Adele artık dünya turu yapmayacağını açıkladı

PAYLAŞ

Geçtiğimiz gün İngiltere’nin Wembley Stadyumu’nda konser veren Adele, bunun son konseri olduğunu ve artık dünya turuna çıkmayacağını paylaştı.

29 yaşındaki şarkıcı, aynı zamanda kendi el yazısıyla yazdığı şu not ile de haberi açıkladı:

“15 ay yollarda geçirdikten ve turun sonunda olduğumuz 25 ayın 18’inden sonra bu kadar. Biz turu Avrupa, İngiltere-İrlanda, tüm Amerika boyunca yaptık ve bu turu sonunda Avustralya ve Yeni Zelanda’da da yaptım. Tura çıkmak tuhaf bir şey, bu beni çok memnun etmiyor. Ben gerçekten evde vakit geçirmeyi seven bir insanım ve küçük şeylerden çok fazla zevk alabiliyorum. Ayrıca korkunç bir tur geçmişine sahibim. Buraya kadar!

119 şov ve son 4 ile bu sayı 123 olacak. Bu gerçekten heyecan verici ve bunları yaptığım için memnunum. Bu turu sadece sizin için yaptım. Final konserimin Londra’da olmasını istedim. Çünkü bilmiyorum ama eğer ileride yeniden tur yaparsam son kez evimde Londra’da olmak isterim. Geldiğiniz için, sevginiz için ve nezaketiniz için teşekkür ederim. Hayatımın geri kalanında tüm bunları hatırlayacağım. Sizi seviyorum. Şimdilik iyi geceler.”