Ana sayfa Magazin “Alman savaş tankı gibiydim. Bir yılda 25 kilo verdim”

“Alman savaş tankı gibiydim. Bir yılda 25 kilo verdim”

PAYLAŞ

Yeni tarzı ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlüm Şarkıcı İrem Derici estetikle ilgili, “Bu hızla Ajda Pekkan’ı geçeceğim. 3 burun, bir göğüs, sayısız botoks, diş… Ne yaptırayım başka? ‘Ağzını diktir çok büyük’ diyorlar” dedi.

Posta Gazetesi’nden Armağan Çağlayan’a konuşan ünlü şarkıcı İrem Derici özel hayatına ilişkin şu mesajları verdi:

ESTETİK: 30 yaşıma yaklaşıyorum diye geçen sene botoksa başladım. Dış güzelliğim önemli değil diyordum önceleri. Yaş büyüdü, 30’lar, 40’lar kadının en kadın hissettiği yaşlar. Hissetmeye başladım. Eskiden giydiklerimi umursamazdım, şimdi geceden hazırlıyorum. Dişlerim de yapılı değildi. Artık güzellik konusunda takıntılıyım. Bu hızla Ajda Pekkan’ı geçeceğim. 3 burun, bir göğüs, sayısız botoks, diş… Ne yaptırayım başka? “Ağzını diktir çok büyük” diyorlar, hahaha…

VERDİĞİ KİLOLAR: Bir yılda 25 kilo verdim. Alman savaş tankı gibiydim. Kilo verince iyice açıldım. Ruhum taşıyor… Önceki İrem’in iş performansını beşe katlamış durumdayım. Hayatım boyunca ilk kez istediğimi giyebiliyorum. Parayı buldu tarzı değişti diyorlar. Hayır, gönlümde hep bu giyinme tarzı, bu saçlar vardı. Et üstünde et şeklinde geziyordum. Çok mutsuzdum. Şu an çok mutluyum. mükemmel kadın ölçülerindeyim. Cin gibiyim. Çok sağlıklıyım.

GAZETE HABERLERİ: Ben de etten kemiktenim. Maganda gibi durduğuma bakma, harbi duygusalım. Her gün gazetelerde olmak kötü değil ama yalan olduğu zaman demir sopayla dövesim geliyor.