Ana sayfa Manşet Ankara’nın göbeğinde bir kaçırma vakası daha

Ankara’nın göbeğinde bir kaçırma vakası daha

15 Temmuz’dan sonra istihbarat örgütü kaynaklı olduğu düşünülen kaçırılma vakalarına bir yenisi daha eklendi. Ankara’da 21 Nisan 00:04 kaçırılan KHK ile ihraç edilmiş Orçun Senyücel’den haber alınamıyor.

PAYLAŞ

Anne ve babasına ait sosyal medya hesabından ise “Oğlum Orçun SENYÜCEL 2016 yılında KHK ile ihraç edilmiş olup 21 Nisan 2018 saat 00.04 ‘de Ankara Türkkonut ‘da siyah transportera zorla bindirilerek kaçırılmıştır. Oğlum sadece KHK’lı olup, hiçbir şekilde yargılanmamış ve ceza almamıştır. Hayatından endişeliyim, yardım edin.” çağrısında bulundu.

Ayrıca Senyücel’in kaçırılma anını video kayıtlarını yayınladı. Beyaz bir araba ile siyah bir transporterdan inen kişiler yolda yürüyen Senyücel transportere zorla bindirerek kaçırdı. Transporter önden giderken beyaz arabada onu arkadan takip etti.

Bu duruma tepki gösteren eski Mazlum-Der Başkanı Ömer Faruk Gergerlioğlu ise, “Aman ya rabbi..! Bir kacirma vakası daha…KHK’li Orçun Senyucel 21 Nisan Cuma gecesi SIYAH TRANSPORTERLA kaçiriliyor.” açıklamasını yaptı.