Ana sayfa Teknoloji Apple Watch Series 3 Türkiye’de satışa sunuldu

Apple Watch Series 3 Türkiye’de satışa sunuldu

PAYLAŞ

Dünyanın bir numaralı saati konumuna gelen Apple Watch, bundan böyle hücresel bağlantı seçeneği de sunuyor. Tasarım olarak aynı kalan akıllı saat, LTE destekli modelindeki Digital Crown’un kırmızı bir yüzeye sahip olmasıyla ayırt edilebiliyor. Ayrıca, ürüne Altimetre özelliği de eklenmiş durumda.

W2 çip ile daha da güçlenen Apple Watch Series 3, daha hızlı çift çekirdek işlemci ve 8 GB kapasiteye sahip. Üründe 18 saate kadar pil ömrü sunuluyor.

Hücresel özelliğinin watchOS 4 ile birleşmesiyle birlikte yakında Apple Music kullanıcıları 40 milyon şarkıyı doğrudan bileklerinden dinleyebilecek.

Apple Watch (GPS + Cellular), iPhone’dan uzakta olduğunda hücresel özelliğine sorunsuz bir şekilde geçen eksiksiz bir LTE ve UMTS radyoya sahip. Watch, iPhone ile aynı numarayı paylaştığı için ailenize, arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza başka bir numara vermenize gerek yok. Aynı zamanda, müşterilerin bir başlangıç yapabilmelerine yardımcı olmak için programa katılan iletişim operatörleri lansmanda giriş seviyesinde özel hücresel planlar sunacak.

Shiftdelete’de yer alan habere göre, Apple Watch Series 3 modelleri 1.649 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda.