Ana sayfa Magazin Ayrılık nedeni ‘Evet’ kampanyasına destek mi?

Ayrılık nedeni ‘Evet’ kampanyasına destek mi?

PAYLAŞ

Aslı Enver ve Murat Boz arasındaki sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler’in evinde İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan ve kardeşiyle buluştuğu görüntülenen Boz’un, Enver tarafından terk edildiği konuşulmuştu. Posta’nın haberine göre, ayrılık daha da öncesine dayanıyor. İddialara göre, Aslı Enver ile Murat Boz, 15 gün önce yollarını ayırdı. Evlilik planları yapan ikilinin ayrılık nedeni Cumhurbaşkanlığı Referandumu. Boz’un referandum sürecinde ‘Evet’ kampanyasına katılması Enver’i kızdırdı.

Boz’a “Hata ettin, sanatçı siyasete karışmamalı” sözlerini yönelten Enver, ailesiyle konuştuktan sonra Boz ile oturdukları Yeniköy’deki evden ayrıldı. Ayrılık sonrası Kardeşim Benim filminin akıbeti de merak konusu oldu. Boz ve Enver’in yakınlaştıkları filmin ikincisinin de çekileceği açıklanmıştı.

Filmin başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Murat Boz, Instagram hesaplarından devam filmiyle ilgili müjdeyi verdi. Ancak Enver, sessizliğini korudu. Enver’in yeni filmde olup olmayacağı şu anda belirsiz.