Ana sayfa Logo Altı “Beni öldürmek için 3 kişi görevlendirilmiş”

“Beni öldürmek için 3 kişi görevlendirilmiş”

PAYLAŞ

MHP’den ihraç edilen Meral Akşener, Isparta’da konuştu. Akşener, 3 kişinin kendisinin öldürmek için görevlendirildiğini öne sürdü.

Referandumla ilgili konuşan Akşener, “Bir kişiye savaş yapma yetkisi, eyalet kurma yetkisi, örtülü ödeneği istediği gibi harcama yetkisi; vali, kaymakam, rektör, emniyet müdürü, hakim, savcı atama yetkisi ve aynı kişi bir partinin de genel başkanı. Bütün bunlara baktığınız zaman böyle bir yetkiyi kocama da vermem oğluma da vermem” dedi.

Emekli bir hakimin kendisini aradığını belirten Akşener, “Sabah emekli bir hakim arkadaş aradı. Dedi ki ‘3 kişi görevlendirilmiş sizi vuracaklarmış.’ Ben de güldüm ‘gelsinler görsünler’ dedim. Sonra başka bir arkadaş aradı, üst düzey bir bürokrat, emekli. O da dedi ki ‘sizle ilgili bir kağıt yayınlanacak FETÖ terör örgütüyle 17-25 Aralık 2013’te bir konuşma metnini oraya yazmışlar.’ Ona da güldüm. Yayınlamayan namerttir. Ama iftira eden, korkutmaya çalışan, hakaret eden de elinde belge bilgisi olmadan hakaret eden de şerefsizdir, namussuzdur, ahlaksızdır”