Ana sayfa Magazin Beyonce, Kim Kardashian’dan gelen 150 bin dolarlık ‘bebek hediyesi’ni iade etti

Beyonce, Kim Kardashian’dan gelen 150 bin dolarlık ‘bebek hediyesi’ni iade etti

PAYLAŞ

Kim Kardashian’la Beyonce arasındaki kavga durulmuyor.

Beyonce’nin, yeni doğan ikizleri için Kim Kardashian’ın hastaneye gönderdiği hediyeleri iade ettiği iddia edildi. Kardashian’ın bebek ürünlerini altın bir kutuda göndererek, Beyonce’ye 150 bin dolar değerinde hediye verdiği öğrenildi.

Kardashian’ın, Beyonce’nin Rumi ve Sir Carter adını verdiği ikiz bebekleri için tasarımcısına özel bebek kıyafetleri hazırlattığı öne sürüldü. Son dönemlerde yaşananlar sonrasında Kim Kardashian ve Kanye West ile Beyonce ve Jay-Z arkadaşlıklarını sonlandırmıştı.

Kanye West kasım ayında, “Saint Pablo” turnesi kapsamında verdiği bir konserde, yakın arkadaşları olan Beyonce ve Jay-Z’nin, eşi Kim Kardashian’ın Paris’te yaşadığı soygun sonrasında kendilerini aramadığını söylemiş ve sert ifadelerde bulunmuştu.Kanye West, “Beni arama, soygundan sonra nasılsın diye sorma. Benim nasıl olduğumu mu merak ediyorsun? Eve gel. Çocukları eve getir. Çocuklarımız hiçbir zaman birlikte oynamadılar” şeklinde öfkesini yansıtmıştı.

Özellikle Beyonce’nin Kardashian’a karşı öfke beslediği bunun da eşleri arasında da bir gerginliğe yol açtığı biliniyor. 2014 yılında gerçekleşen Kim Kardashian-Kanye West düğününe Beyonce ve Jay Z’nin davetli oldukları halde katılmamıştı.

O dönemde Kardashian’ın, sürekli rekabet halinde olduğu Beyonce’ye düğüne katılmadığı için büyük öfke duyduğu konuşulmuştu. Beyonce’nin 2014 MTV Müzik Ödülleri’ndeki performansı sırasında salonu terk eden Kardashian, bir hafta sonra ise Made in America Festivali’nde ünlü şarkıcıyla yan yana oturmayı reddetmişti.

Beyonce ve Jay Z’ye yakın kaynaklar, çiftin Kanye West’i Kim Kardashian’dan önce daha çok sevdiklerini söylüyor.