Ana sayfa Magazin Caner’den eski eşine ‘velayet’ davası: Striptiz kulüplerinde direk dansı yapıyor

Caner’den eski eşine ‘velayet’ davası: Striptiz kulüplerinde direk dansı yapıyor

PAYLAŞ

2010 yılında evlenen ve 6 yaşında Çınar isimli bir oğulları olan çift, 29 Ocak 2016’da anlaşmalı olarak boşanmıştı. Mahkeme, Çınar’ın velayetini anne Asena Atalay’a vermişti. Daha sonra Atalay, nafakaları ödemediği gerekçesiyle eski eşi hakkında icra takibi başlatmıştı. İcra takiplerinin ardından Caner Erkin de, oğlunun velayetini almak için yeni bir dava açtı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan davanın dilekçesinde; Erkin’in eski eşi hakkındaki çok ağır ithamları yer aldı. Sabah’ta yer alan habere göre Caner Erkin’in avukatı Deniz Ketenci’nin hazırladığı dilekçede yer alan suçlamalar:

-Çocuk, haftada bir-iki gece annesi tarafından bakıcısının evine gönderilmekte yani ayak altından çekilmektedir. Bu gece yatıları, Caner Erkin’den uzun süre gizlenmiştir. Davalı annenin yaşam tarzı ve sağlık durumu, evlat yetiştirmeye uygun değildir.

-Çocuğun eğitimi, sosyal faaliyetleri, beslenmesi ve kişisel bakımı gibi bir annenin yapması gereken tüm vazifeler, yardımcılar ve bakıcılar tarafından yapılmaktadır. Davalı anne, oğlu ile geçirmesi gereken zamanını sevgilileri ile yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde, gece kulüplerinde, özel ev partilerinde, hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirmektedir.