Ana sayfa Editörden Cem Küçük’ten Can Dündar’a: Köpek gibi Alman pasaportuyla geziyor

Cem Küçük’ten Can Dündar’a: Köpek gibi Alman pasaportuyla geziyor

PAYLAŞ

TGRT’de yayımlanan Medya Kritik programında konuşan Star çalışanı Cem Küçük, Cumhuriyet gazetesi yazar ve yöneticilerine tehditlerde bulundu. Küçük, “Gebereceksiniz ama hukuk yoluyla, başka yollarla” diye tehdit savurdu.

Küçük, şunları söyledi:

“Bu gazete Kemalist bir gazete değil, Gülenist bir gazete. Bu gazeteyi şu an Fetullahçılar yönetiyor. 1 Numarada Can Dündar, Akın Atalay, Kadri Gürsel alçağı var. Bu üçü, bu üçünü var ya bunlara müebbet verip işi bitireceksin. Kadri Gürsel’e ceza mesela, Gürsel’e az ceza istemişler. 20 yıl diye geçiyor. Bunların çoğunun 43 yılla yargılanması doğru. O 9 kişi için zaten itirazlarımızı daha önce de söylemiştik ama bana kimse Can Dündar’ı, Akın Atalay hainini, Kadri Gürsel hainini savunmasın. Bizim tarafta da Kadri Gürsel’e acıyan var. Bir insanın 70, 80 defa Bylockçu biriyle konuşması normal mi? Siz bu devlete ihanet ettiniz. PKK’yı savundunuz. FETÖ’nün gazetesi oldunuz. Bu paçavra gazete teröristleri savundu. Gebereceksiniz ama hukuk yoluyla, başka yollarla. Bunun şimdi hesabı soruluyor. Can Dündar nerede şimdi? Almanya’ya gidiyor. Köpek gibi Alman pasaportuyla geziyor. Akın Atalay, Kaynak Holding’ten milyon dolar almışsın. FETÖ’cülerle yatıp, kalktın Kadri Gürsel, 113 tane görüşmelerin var. ‘Türk Devleti DEAŞ’a yardım etti’ diyorsun. Ondan sonra bu devlet sana hesap sormayacak ha. Biteceksiniz. Bittiniz zaten. Cezaevinde biteceksiniz…”

Küçük, programın ardından, twitter hesabından da tehditlerini sürdürdü. Küçük, “Cumhuriyet paçavrası o dönem FETÖ’nün emrinde Türk Devleti’ne savaş açmıştır. Bunun bedelini elbette ödeyecekler. Şimdi 1 Ocak 2014 sonrası aynı suçu işleyenler göreceksiniz bu tipleri savunacaklar. Çünkü onlar da FETÖ’ye yardım-yataklık ettiler. Cumhuriyet paçavrasına hala kayyum atanmaması da utançtır. Türk yargısı niye duruyor? Bu gazete asli sahipleri Atatürkçülere verilmeli” mesajiını paylaştı.