Ana sayfa Magazin Cübbeli tatil için 3 ayrı yat kiraladı

Cübbeli tatil için 3 ayrı yat kiraladı

İsmailağa Cemaati'nin yayınevi Tuana Basın Yayın'dan çıkan, erkek cinsel organına okunacak ayetlerin de içinde yer aldığı,"Şifa Ayetleri" isimli son kitabı ile tartışma yaratan ve kamuoyunda Cübbeli lakaplı, Ahmet Mahmut Ünlü, 3’ü genç olmak üzere 4 kadın ve 2 erkek korumayla 3 gündür Antalya'da tatilde... Cübbeli Ahmet lüks yatlarla denize açıldı. Cübbeli Ahmet'in daha önce de Avrupa tatilinde Jet Sky pozları çok konuşulmuştu.

PAYLAŞ

Cübbeli Ahmet Hoca tatil için geldiği Antalya ‘da son üç günde 3 ayrı Yat değiştirdi. Günü birlik turlar için kiralanan yatları kendilerine özel kapattıran Cübbeli Ahmet Hoca, yatlar için günlük 3 bin dolar (14 bin 217 TL) para ödüyor.

Cübbeli Ahmet Mahmut Ünlü ve beraberindekiler dün de beyaz bir yata binip Antalya Sıçan Adası’nın etrafında tur attıktan sonra denize açıldılar. Akşam saatlerinde dönen ve objektiflere yakalanan 7 kişilik grup, son model Audi marka lüks araçlarla kaldıkları otele gittiler.

Kadınlar ayrı bir lüks araca binerken, Cübbeli Ahmet Hoca ve beraberindekiler ise, başka bir araçla onları takip ettiler.