Ana sayfa Manşet Deniz Çakır: Omurgalı birey olarak devam…

Deniz Çakır: Omurgalı birey olarak devam…

Deniz Çakır, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden çıkarılmasının ardından açıklama yaptı. Çakır, " Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet... Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim" dedi.

PAYLAŞ

ATV’de yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde Oktay Kaynarca ile üç sezondur başrol oynayan Deniz Çakır, dizinin kadrosundan çıkarıldı. Ayrılık sonrası sosyal medyadan açıklama yapan Çakır, “Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olamanın erdemiyle yoluma devam edeceğim” dedi.

Instagram hesabından ayrılık sonrası açıklama yapan Çakır şunları kaydetti:

“Üç sezon boyunca şahane bi macera yaşadık… Ben çok sevdim Meryem’i… Çok şey öğretti bana… Anne olmadan, anneliğin mucizesini tattırdı. Çok ağladı Deniz, Meryem’i hissetmeye çalışırken… Kalbimin Meryem kadar yandığını söyleyebilirim; o olmaya çalışırken… İyi ki de girdi hayatıma.. Şimdi bu maceranın sonuna geldik. Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet… Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim. Hep öyle yaptım… “İyi insan” olmak güzel… Yanlış olanın karşısında durmak da… Her zaman sevgi ve umutla…”