Ana sayfa Spor Dört büyüklerin transfer gündemi

Dört büyüklerin transfer gündemi

PAYLAŞ

beINSPORTS’un gazetelerden derlediği habere göre, dört büyük takımın transfer gündemine dair şu gelişmeler yaşanıyor:

Sissoko: Teknik direktör Ersun Yanal, Onazi’nin ayrılığı sonrasında Bordo-Mavili yönetime Sissoko için mesaj gönderdi. Fransız futbolcunun kendilerine güç katacağını vurgulayan tecrübeli hoca, “Onazi’den gelecek kaynağı, Sissoko’da kullanalım” dedi.

Feghouli: Sarı-Kırmızılılar dört gözle Feghouli’nin Galatasaray’a gelişini bekliyor. Kanatlarda elde sadece Sinan, Yasin ve Rodrigues kalan Cim Bom’da, 27 yaşındaki Cezayirli yıldıza artık kurtarıcı gözüyle bakılıyor.

Gustavo Gómez: Aykut Kocaman’ın çok istediği Gomez için yönetim yeni bir formül üretti. Buna göre İtalyan devine, sezon sonunda satın alma garantisiyle yeni bir kiralık teklifi götürülecek. Bu arada Kocaman’ın, Milan’ın kiralık olarak önerdiği Paletta ve Zapata’ya sıcak bakmadığı öğrenildi.

Kenedy: Antonio Conte, Sarı- Lacivertliler’in kiralamak istediği Kenedy’nin gönderilmesine onay verdi.

Nasri: Arda Turan öncesi Samir Nasri’yle görüşen Galatasaray’a güzel haber… Menajerlerin görüşmeleri yürüttüğü Fransız yıldız için 12 milyon euro’dan kapıyı açan Manchester City büyük bir indirime gitti..

Bryan Ruiz: Portekiz basınından Beşiktaş için ilginç bir iddia gündeme geldi. Sporting Teknik Direktörü Jorge Jesus’un yeni sezon planlarında yer almayan Bryan Ruiz’in takımdan ayrılması bekleniyor. Portekiz basınında yer alan haberde geleceği hakkında henüz karar vermeyen Bryan Ruiz ile Türkiye’den Beşiktaş’ın ve İspanya’dan Levante’nin ilgilendiği belirtildi..