Ana sayfa Gündem Erdoğan: İstihbarattan bilgi aldım, İnce’nin Diyarbakır mitingine katılanların hepsi HDP’li

Erdoğan: İstihbarattan bilgi aldım, İnce’nin Diyarbakır mitingine katılanların hepsi HDP’li

PAYLAŞ

Eskişehir’de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, diğer Cumhurbaşkanı adaylarını eleştirdi. Erdoğan, “Biz yaptıklarımızı, projelerimizi anlatıyoruz. Diğerleri bol bol geyik yapıyorlar” diye konuştu. Muharrem İnce’nin Diyarbakır mitingine değinen Erdoğan, “İstihbarattan aldığım bilgilere göre oraya katılanların hepsi HDP’li” dedi.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eşkişehir’de miting düzenliyor.

İktidarları döneminde Eskişehir’e 21 katrilyon lira yatırım yaptıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz yaptıklarımızı, projelerimizi anlatıyoruz. Diğerleri ne anlatıyor? Gençlerin söyledikleri gibi söyleyeyim bol bol geyik yapıyorlar. Bu ülkede herkesin hak ve özgürlüklerinin de refahının da teminatı AK Parti’dir” dedi.

Eskişehir’e de millet bahçesi yapacaklarının dile getiren Erdoğan, “Eskişehir’e birkaç yıla kadar 4 bin 500 kişilik 4 adet yurt binası daha kazandırıyoruz” diye konuştu.

 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin yerel seçimde kazanılmasını isteyen Erdoğan, “Mart’ta büyükşehiri de alacağız. Bunlardan bir şey olmaz. Buraya hızlı treni getirdik mi? Tüm bölünmüş yolları yaptık mı? Eskişehir şehir hastanemiz dev bir eser, bu yıl sonuna kadar hizmete alıyoruz” ifadelerini kullandı.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin, dün Diyarbakır’da düzenlediği mitinge değinen Erdoğan, “İstihbarattan aldığım bilgilere göre oraya katılanların hepsi HDP’li” dedi.

Seçmenlerden sandığa gitmelerini isteyen Erdoğan, “Sakın tatile gidip gelmemezlik etmeyin, tatilin telafisi olur, sandığın telafisi olmaz, iradenize sahip çıkın” şeklinde konuştu.