Ana sayfa Manşet F.Bahçe’de Volkan Demirel gönderildi!

F.Bahçe’de Volkan Demirel gönderildi!

Sarı lacivertlilerin kaptanı Volkan Demirel'in gönderildiği yerine Bursaspor'un kalecisi Harun Tekin'le anlaştığı iddia edildi.

PAYLAŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kupadaki Beşiktaş derbisinde gördüğü gereksiz kırmızı kart nedeniyle çok sinirlendiği Volkan Demirel’e Malatya maçında kaleyi teslim etti. 

Kaptan, kalesine gelen toplam 6 isabetli şutu da kurtararak adeta maçın kahramanı oldu. Gösterdiği bu performansıyla da takımına şampiyonluk yolunda büyük katkı yaptı. Deneyimli file bekçisi 16. maçında 5. kez kalesinde gol görmedi.

Akşam Gazetesi’nden Orçun Özateş’in haberine göre; Malatya maçında sürpriz bir karara imza atan Kocaman’ın sezon başında Volkan’ın takımdan gönderilmesine engel olduğu ortaya çıktı. 

DEV BULUŞMA KALAMIŞ’TA YAPILDI

Aykut Kocaman, sezon başında  takımda kalanları ve gidenleri belirlemek için yönetici Ali Yıldırım ile Kalamış’ta bir araya geldi. 

Volkan Demirel gidecekler arasındaydı.

Bursa’nın kaptanı Harun Tekin kadroya dahil edilecekti. Harun’la ve Bursaspor’la da anlaşılmıştı. 

Ali Yıldırım, Volkan’a da ayrılma kararını iletmişti. Bu karar sonrası 36 yaşındaki file bekçisi Aykut Kocaman ile  görüşerek kalmak istediğini iletti. 

Kocaman, bu görüşmeden sonra Başkan Aziz Yıldırım’a “Volkan’la devam etmek istiyorum” istediğinde bulundu.

Bunun üzerine Harun’dan vazgeçildi ve Volkan’la yola devam kararı alındı. 

Böylece takımda kalan Volkan son dönemde gösterdiği performansla takımını sırtlayan oyuncuların arasında yer aldı.

Aykut Kocaman’ın cumartesi günü oynanacak derbi öncesi oyuncusuyla bir kez daha görüşme yaparak sinirlerine hakim olması konusunda uyarılarda bulunacağı öğrenildi.

Kaptan ise G.Saray derbisi ile ilgili takım arkadaşlarına bir ritüel haline gelen uyarılarını tekrar edecek.