Ana sayfa Spor Hakan Şükür’den Sarı Kırmızılı yönetime gönderme: Ben aslında yoğum!

Hakan Şükür’den Sarı Kırmızılı yönetime gönderme: Ben aslında yoğum!

Galatasaray ve Milli Takım’ın efsane futbolcularından Hakan Şükür, sarı kırmızılı kulübün UEFA kupasının yıldönümünde paylaştığı videoda kendisine yer verilmemesine tepki gösterdi. Şükür, bir dizi filme gönderme yaparak “Ben aslında yoğum!” dedi.

PAYLAŞ
DORTMUND, GERMANY - DECEMBER 02: Champions League 03/04, Dortmund; Galatasaray Istanbul - Juventus Turin 2:0; Edgar DAVIDS/Juventus, Hakan SUEKUER/Galatasaray, Torwart Antonio CHIMENTI/Juventus (Photo by Martin Rose/Bongarts/Getty Images)

Galatasaray, 17 Mayıs 2000 tarihinde kazanılan UEFA Kupası’nın 19. yıldönümünde, resmi Twitter hesabından bir video paylaştı.

Paylaşımda, “Türkiye’de kupalara 4 yıl boyunca ambargo koyan Galatasaray, bu başarısını Avrupa’da devleri dize getirerek kazandığı UEFA kupasıyla taçlandırdı. Ve Türkiye’de hiçbir takım Galatasaray olamadı” ifadeleri kullanıldı.

Türkiye’de kupalara 4 yıl boyunca ambargo koyan Galatasaray, bu başarısını Avrupa’da devleri dize getirerek kazandığı UEFA kupasıyla taçlandırdı.

Söz konusu videoda kendisine yer verilmemesine tepki gösteren Hakan Şükür, bir Twitter hesabına verdiği cevapta, “Galatasaray resmi hesaplarına göre ben ya evdeydim ya da dünyaya gelmemiştim. Ben aslında yoğum” dedi.

Twitter hesabındaki fotoğrafını kaldırarak ‘siyah bir boşluk’ koyan Şükür, aynı mesajı bir dizi filmden yaptığı alıntı ile de verdi.

Galatasaray resmî hesaplarına göre Ben aslında yoğum