Ana sayfa Editörden İktidara yakın yazarlardan açık ‘Evet’

İktidara yakın yazarlardan açık ‘Evet’

PAYLAŞ

Sabah, Yenişafak, Star, Akşam ve Takvim başta olmak üzere iktidara yakınlığıyla bilinen çok sayıda gazetenin köşe yazarı referandumda ‘Evet’ oyu vereceklerini açıkladı.

İşte o yazarlardan bazıları:

-Akşam yazarı Markak Esayan: İstikrar ve aydınlık bir gelecek için güçlü bir evet!
-Star yazarı Mehmet Metiner: Tabii ki Evet! Şimdiden mübarek olsun diyorum.
-Yenişafak yazarı Yasin Aktay: “Evet”, Türkiye’nin birliği ve dirliği güçlenecektir
-Star yazarı Nuh Albayrak: Türk milleti yarın ya milli iradenin tapusunu alacak veya vesayet çukuruna tekrar yuvarlanacak.
-Star yazarı Halime Kökçe: 15 Temmuz’da hayır diyenler yarın EVET diyecek!
-Sabah yazarı Fahrettin Altun: Vesayetçilerin, darbecilerin, Batıcıların ve Batılıların dayatması olmaksızın devletin kurumsal işleyişine ilişkin kararımızı vereceğiz. Evet diyeceğiz!
-Sabah yazarı Melih Altınok: Bu başarıya ortak olun mutlu olun
-Sabah yazarı Haşmet Babaoğlu: Sessizliğe ittikleri, görmezden geldikleri, hamasetin içinde boğdukları millet 2002’de koptu geldi…Siyaseten tecessüm etti ve iktidara yürüdü. 17 Nisan bu sürecin tamamlanışının ilk adımı olacak.
-Karar yazarı Hakan Albayrak: Yarın sabah annem ve büyük kızımla beraber sandığa gidip ‘Evet’ diyeceğiz inşaallah
-Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak: CHP, FETÖ, HDP, PYD, DAEŞ, Haşdi Şağbi, Esed, Baykal filan, çok üzülecek ama ne yapalım.. 16 Nisan birileri için milad, birileri için final olacak. Yarın yeni bir gün olacak..
-Yeni Akit yazarı Ahmet Gülümseyen: Türkiye’nin ve İslam aleminin bekası için, sadece benim değil vatan sedasına sahip ülke insanımın oyu ‘EVET..EVET…EVET…’ olacak, inşallah…