Ana sayfa Magazin Instagram, Rap Kralı Eminem’in kızını keşfetti: 21 Yaşındaki Hailie Mathers

Instagram, Rap Kralı Eminem’in kızını keşfetti: 21 Yaşındaki Hailie Mathers

PAYLAŞ

Eminem’in rap hayatına girişindeki zorlu günlerini şarkılarında her zaman dinledik. Fakat ünlü hip hop yıldızı kızı Hailie Mathers doğduktan sonra onu bir an bile sözlerinden eksik etmemiş, kızının hayatının anlamı olduğunu anlatmıştı.

Mirror’ın haberine göre, şarkılarında kızının onu nasıl kurtardığını anlatan rapçi Eminem, ona bağlı kalmanın kendisini hayatta tuttuğunu şarkılarında söyledi.

Şimdi ise ‘Rap Kralı’nın kızı büyüdü ve Instagram’da büyük bir üne kavuştu.

Yes my pants match my closet & yes Lottie's entitled to photobomb on puppy day

Hailie Scott (@hailiescott1)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hailie Michigan Eyalet Üniversitesi’nde psikoloji okuyor.

90’lı yıllarda, Hailie babası Eminem’in müzik kariyerinin ve birçok şarkısının odağındaydı.

Mathers ailesinin birbirine yakınlığı Hailie’nin de her halinden belli oluyor çünkü lise bitimindeki güzellik yarışmasını kazandığında ailesi ile ilgili yaptığı konuşma gerçekten göz yaşartmıştı.

Hailie’nin İnstagram paylaşımları da genellikle mütevazı.

Eminem geçmişte kızıyla ilgili yaptığı açıklamarla şu sözlere yer vermişti;

“Ne olursa olsun benim için önce kızım geliyor. Eğer onun hayatında önemli bir şeyler oluyorsa, onun yanında olmam gerekiyorsa, o anda ne yapıyorsam bırakırım ve onun yanında olurum.”

“Hailie benim hayatımdaki isteğin, motivasyonun her zaman asıl kaynağı olmuştur, özellikle de ilk doğduğu zamanlarda bir kariyerim yoktu, param yoktu, yaşayacak bir yerim bile yoktu, o yüzden sanırım beni kamçılayan şey o oldu.”

Hailie’yi babasının kucağında gördüğümüz günler sanki dündü ama şimdi genç bir kadın olmuş olmasını görmek de bir o kadar güzel.

Hailie’ye üniversite yılları için başarılar dilemek gerek! Psikoloji okuyor ve okumaktan da zevk aldığını her fırsatta anlatıyor.

Hayranları çok iyi hatırlar, ikilinin şöyle bir düeti olmuştu, My Dads Gone Crazy – Eminem And Hailie Mathers