Ana sayfa Magazin Kraliyet düğününün gözdesi Lady Diana’nın yeğeni Kitty Spencer oldu

Kraliyet düğününün gözdesi Lady Diana’nın yeğeni Kitty Spencer oldu

Tüm dünyanın izlediği Prens Harry ve Meghan Markle düğününde gözler davetliler arasından bir kişinin üzerine çevrildi. Lady Kitty Spencer, halası Lady Diana'ya olan benzerliği, şıklığı ve güzelliğiyle kraliyet düğünü konukları arasında en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu...

PAYLAŞ

İngiliz kraliyet ailesinin gözde bekarlarından 33 yaşındaki Prens Harry ile eski oyuncu 36 yaşındaki Meghan Markle muhteşem bir törenle evlendi. Bütün dünyanın ilgiyle izlediği tören günün en çok konuşulan haberi oldu.

Yılın düğününde tüm davetliler göz kamaştıran şıklıklarıyla dünya basınının karşısındaydı. Ancak davetlilerin arasında bir kişi herkesten çok ilgi çekmeyi başardı.

Dünyaca ünlü yıldızlar ve kraliyet ailesi üyelerinin arasında herkesin dikkatini çeken bu güzel kadın trajik bir kazada hayatını kaybeden Lady Diana’nın yeğeni Lady Kitty Spencer’dı.

Prens William ve Prens Harry’nin kuzeni

Kitty Spencer’ın babası Lady Diana’nın erkek kardeşi Charles Spencer. Kitty Spencer aynı zamanda tahtın varisleri Prens William ve Harry’nin de birinci dereceden kuzeni.

Cemiyet hayatından modelliğe uzanan yol

Moda devi Dolce & Gabanna’nın yüzü olan Lady Kittty Spencer’ın annesi Victoria Aitken da bir dönem mankenlik yapmış.

Podyuma ilk adımını geçen yıl düzenlenen moda haftalarında atan Kitty Spencer defilelerde taç giyerek kraliyet ailesiyle olan bağını da sergilemiş oldu.

İngiliz basınına göre Prens Harry anne tarafından akrabalarına çok düşkün ve onları bütün tören ve etkinliklerde görmek istiyor ve çok iyi muamele görmelerini sağlıyor.

Kitty Spencer, halası Lady Diana trajik bir trafik kazasında hayatını kaybettiğinde henüz 6 yaşındaymış.

Seyahat etmeyi çok seven güzel model aynı zamanda bir kraliyet ailesi geleneği olan hayır işleriyle de ilgileniyor.