Ana sayfa Sürmanşet Kylie Jenner, ilk bebeğini dünyaya getirdi

Kylie Jenner, ilk bebeğini dünyaya getirdi

PAYLAŞ

Kylie Jenner ve rap yıldızı sevgilisi Travis Scott ilk bebeklerini geçtiğimiz hafta kucaklarına aldılar. 20 yaşındaki reality yıldızı, hamileliğiyle ilgili spekülasyonları dün akşam sosyal medya üzerinden verdiği doğum müjdesiyle sonlandırdı.

Eylül ayında hamilelik söylentileriyle gündeme gelen Jenner, bir süre medyada sessizliğe büründü. Hamileliği hakkında soruları cevaplamayan ama bir yandan küçük ipucular veren Jenner, dün Instagram’da müjdeli haberi verirken, Youtube kanalında da ”Kızımıza” adlı hamilelik belgeselini paylaştı. Instagram’da hayranlarından özür dileyen, bu sürecin onun için çok önemli olduğunu bu yüzden de stressiz kalmak istediğini ifade eden Kylie, kızını 1 Şubat 2018 tarihinde dünyaya getirdiğini açıkladı.

Çoğunlukla kendini kameraya alan Kylie’nin Youtube’daki duygusal belgeseli, yeni annenin hamilelik sürecininden küçük parçalar içeriyor. Hamilelik belgeselinde, bebeğin babası Travis Scott’ın her önemli noktada Kylie’nin yanında olduğuna, Kylie’nin ilk annelik heyecanına, babyshower partisine ve daha birçok özel ana dair görüntüler paylaşılıyor.. Ayrıca, Kim Kardashian’ın yeni bebeği Chicago West’i de ilk kez bu belgeselde görüldü.

Vogue