Ana sayfa Magazin Mariya Sharapova yeni çikolata koleksiyonunu tanıttı

Mariya Sharapova yeni çikolata koleksiyonunu tanıttı

PAYLAŞ

Doping kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle kortlardan men cezası alan Rus Tenisçi Mariya Sharapova, Moskova’da çikolata ürünlerinden oluşan yeni koleksiyonunu tanıttı. Sharapova, bir hafta içerisinde raflarda olacak ürünleri için tanınmış bir perakende mağaza zinciriyle anlaştı.

Koleksiyonun üretimi, kariyerinde 5 Grand Slam şampiyonluğu bulunan 29 yaşındaki tenisçinin kendi tariflerinden oluştu. Sunum, Lotte Plaza Ticaret Merkezinde düzenlenirken, Sharapova’nın özel ziyaretçileri için merkez kapatıldı.

26 Nisan tarihinde kortlara dönecek olan Sharapova, çocukluğundan beri tatlıyı sevdiğini söyledi: “Amerika’ya taşındıktan sonra çok lezzetli şekerlemeler tattığımı hatırlıyorum. Bu benim çin gecikmiş bir konuydu.”

İş hayatına ne zaman atıldığı konusundaki sorulara ise Sharapova şöyle yanıt verdi: “Omuzumdaki sakatlık nedeniyle boş oturduğum bir dönemde başladım. Son aylarda çok enteresan bir hayatım var. Tenissiz hayatımda çok sayıda yeni ilgi alanım ortaya çıktı. Ailemle ilişki kurmak için daha çok vaktim var.”