Ana sayfa Editörden Mehmet Barlas: Erdoğan’ın rahatsızlandığını duyunca ‘Bu bayram hepimize zehir olmasın’ diye dua...

Mehmet Barlas: Erdoğan’ın rahatsızlandığını duyunca ‘Bu bayram hepimize zehir olmasın’ diye dua ettim

PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bayram namazında rahatsızlanmasının kendisni endişelendirdiğini söyleyen Sabah yazarı Mehmet Barlas, Erdoğan’ın camide rahatsızlandığını duyunca ‘Bu bayram hepimize zehir olmasın’ diye dua ettiğini aktardı. Barlas yazısında Erdoğan için, “Yorgunluk emaresi göstermeden aralıksız çalışmasını, hiç dinlenmeden bazen kıtalar arası yolculuklar yapmasını hayranlık ve hayretle izliyoruz. Dilerim önümüzdeki birkaç gün dinlenir…” ifadelerini kullandı.

Mehmet Barlas’ın “Cumhurbaşkanı Erdoğan hepimizi telaşlandırdı” başlıklı yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

Sabah haberlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bayram namazını kılmak için gittiği camide rahatsızlandığını duyunca “Bu bayram hepimize zehir olmasın” diye dua ettim. Erdoğan’sız bir Türkiye’de FETÖ’yle, PKK’yla ve her çeşit hainliklerle şimdiki gibi kararlı biçimde mücadele edilemeyeceğine ilişkin kuşkular hepimizde yok mu? Ya da Türkiye’nin her şeye evet demeyen, egemenliğini ve bağımsızlığını kutsayan bir ülke konumuna gelmesinde Erdoğan’ın katkısını kim inkâr edebilir ki?

Biraz dinlense ya…

Neyse benim ve milyonlarca vatandaşımın duaları gerçek oldu ki Cumhurbaşkanı Erdoğan geçirdiği rahatsızlığı geride bırakıp televizyon kameralarının karşısına geçti. Katar krizi konusunda Türkiye’nin kararlı tutumunu tekrarladı. Açıkçası sade ben değil konuştuğum herkes Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hiç yorgunluk emaresi göstermeden aralıksız çalışmasını, hiç dinlenmeden bazen kıtalar arası yolculuklar yapmasını hayranlık ve hayretle izliyoruz. Dilerim önümüzdeki birkaç gün dinlenir…

Yazının tamamı için…