Ana sayfa Magazin Michael Jackson’ın kızı babasını öldürüldüğünü iddia etti

Michael Jackson’ın kızı babasını öldürüldüğünü iddia etti

PAYLAŞ

Rolling Stone dergisine konuşan Paris Jackson, “Babam bana bir gün öldürülebileceğini söylüyordu. İnsanlara komplo teorisi gibi görünebilir ama bir çok insan durumun farkında” dedi.

Rudaw’da yer alan habere göre Jackson, 2009 yılında reçeteli ilaçların öldürücü bir kombinasyonundan kaynaklanan kalp durması nedeniyle öldüğünde Paris Jackson 11 yaşındaydı. Pop yıldızının kişisel doktoru, Dr. Conrad Murray ölün sonrası istemsiz adam öldürme suçundan yargılanmış ve dört yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Ölüm hakkında Murray’i suçlayan Jackson, daha kötü bir plan olduğuna da inandığını ve adalet istediğini açıkladı.

Paris ayrıca gençken tecavüze uğradığını, uyuşturucu kullandığını ve birçok kez de intihar girişiminde bulunduğunu açıkladı. Michael Jackson’ın asli varislerinden olan Paris, modellik yapıyor ve yakın zamanda oyunculuk yapmak istediğini belirtiyor. Mirasa rağmen kendi parasını kazanmak istediğini açıklayan Jackson vücudunda 9 tanesi babasıyla alakalı olmak üzere 50 dövmeye sahip.