Ana sayfa Sürmanşet Reese Witherspoon ve Nicole Kidman Bölüm başı 1 milyon dolar kazanacak

Reese Witherspoon ve Nicole Kidman Bölüm başı 1 milyon dolar kazanacak

PAYLAŞ

Dizinin aynı anda yapımcılığını üstlenen Oscar Ödüllü aktrisler Reese Witherspoon ve Nicole Kidman’ın bölüm başına 1 milyon dolar alacağı açıklandı.Böylece; müzikleri, hikayesi ve manzara sahneleriyle akıllara kazınan dizinin 7 bölümden oluşacak ikinci sezonunda yeni bir rekora imza atılacak.2003’ten beri bölüm başına alınan en yüksek ücret olan 1 milyon dolar ilk olarak Friends dizisinin 6 karakterini oluşturan ekibe verilmişti. Daha sonra The Big Bang Theory oyuncularından Kale Cuoco, Johnny Galecki ve Jim Parsons da 1 milyon dolar alarak bu rekoru eşlik etmişti.

Meryl Streep’de dizide yer alacak

Game of Thrones’un 7 bölümden oluşan 7. sezonunda başrol oyuncularının her birinin 18 milyon doları (63 milyon lira) eve götürecekleri iddia edilmişti. Hollywood Reporter’ın Kasım 2016’da yayınladığı haberde, beş başrol oyuncusunun 7. ve 8. sezonda her bir bölümden 1,1 milyon dolar (3 milyon 800 bin lira) kazanacakları duyurulmuştu. Ancak The Express, kazancın daha da arttığını, her bir oyuncunun bölüm başına yaklaşık 2,5 milyon dolara (8 milyon 800 bin lira) yakın bir kazanç elde edeceğini açıklamıştı.

Bu yıl 90’ıncı kez düzenlenecek Oscar ödülleri için The Post filmiyle ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne 21 kez aday gösterilen, Oscar Ödüllü Meryl Streep, 2019’da çekilmeye başlanacak olan Big Little Lies kadrosuna yer alacak. Dizide ana karakterlerden biri olan Perry’nin annesini canlandıracak usta oyuncunun alacağı ücret ise şimdilik bilimnmiyor.
NTV