Ana sayfa Spor Savcılığa ‘Arda Turan tutuklansın’ talebi

Savcılığa ‘Arda Turan tutuklansın’ talebi

Turan, Berkay Şahin'in eşini taciz ettikten sonra şarkıcının burnunu kırmıştı

PAYLAŞ

Şarkıcı Berkay Şahin’in avukatı, futbolcu Arda Turan hakkında ‘tutuklama kararı’ çıkarılması icin savcılığa dilekçe verdi.

Futbolcu Arda Turan ile sanatçı Berkay arasında yaşanan olaya ilişkin soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Berkay Şahin’in avukatı Ayşegül Mermer, futbolcu Arda Turan’ın tutuklanması için savcılığa dilekçe verdi.

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelen avukat Mermer, Arda Turan’ın “Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması”, “Sözlü taciz”, “Silahla tehdit” ve “Ruhsatsız silah taşıma” suçlarından tutuklanması için savcılığa talepte bulundu.

Başakşehirli futbolcu Arda Turan, geçen günlerde Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’i “Evli olmasam seni kaçırmazdım” diyerek taciz etti. Turan, bu sözleri duyan ve kendisiyle konuşmak isteyen Berkay’ın burnunu kırdı. Berkay’ın tedavi altına alınmasının ardından hastaneye silahla giden Turan, şarkıcıya “Senin karın olduğunu bilmiyordum” dedi. Arda Turan’ın silahı hastanede yaşanan tartışmada ateş aldı. Savcılık, daha sonra Turan için soruşturma başlattı.