Ana sayfa Spor Şenol Güneş: Berabere bitse üzülmezdim

Şenol Güneş: Berabere bitse üzülmezdim

PAYLAŞ

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Beşiktaş maçının ardından futbol adına sevinçli olduğunu söyleyerek Beşiktaş’tan örnek verdi ve sabır istedi.

ERSUN YANAL: ÜZGÜN DEĞİLİM

“Üzgün değilim. Futbol adına çok mutluyum. Futbol bu atmosferlerde güzel. İki takımı da kutluyorum. Beşiktaş toparlanma sürecinin 4. sezonunda şampiyon oldu. Beşiktaş Türkiye’nin en donanımlı takımı bunu hak ediyorlar. Biz yolun başındayız. Çok güçlü bir takımla oynadık.”

“Biz bugün çok şey kazandık. Taraftarın desteğini ve güvenini kazanıyoruz. Türk futbolu kazanıyor. Umarım bunu devam ettirecek anlayışlar olur. Bir takım yaratmak kolay değil.”

“İlk yarıda ligi 18 puanla kapattık. Şu an 26 puan topladık ve 3 gol yemiştik bugün 7’ye çıktı. Başkan, yönetim, ben ve oyuncularımın bir duruşu var bu duruşu bozmuyoruz. Ekonomimiz düzgün, iyi transferler yapıyoruz, gelişiyoruz. Bizim takım Trabzon’da olmayı seven bir takım.”

ŞENOL GÜNEŞ: BERABERE BİTSEYDİ ÜZÜLMEZDİM

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, deplasmanda Trabzonspor’u 4-3 mağlup ettikleri mücadelenin ardından maçı değerlendirdi. Güneş, ayrıca Tosic’in maç içinde hatalar yaptığını söyledi. Beraberlik halinde üzülmeyeceğine vurgu yapan Şenol Güneş “Maç berabere bitseydi üzülmezdim çünkü iki takım da elinden geleni yaptı. Şans bize güldü” diye konuştu.

Savunma hatalarından bahseden Şenol Güneş “Oyun başından itibaren gol yediğimiz ana kadar çok iyiydik ve klas bir takımdık. İlk ve ikinci golde, dört kişi olmamıza rağmen şut çekenlerin önünden çekildik. Üçüncü golde Cenk sektirdi. Dusko istekliydi ama hatalar yaptı” ifadelerini kullandı.