Ana sayfa Spor Şenol Güneş’ten Mehmet Ekici’ye telefon

Şenol Güneş’ten Mehmet Ekici’ye telefon

PAYLAŞ

Ekici’nin takımdan ayrı yalnız başına çalışmasından rahatsız olan deneyimli hocanın, “Senin gibi bir oyuncuya boşta durmak yakışmaz… Sen yetenekli bir oyuncusun. Seni sezon sonu alalım, daha yararlı olursun diye düşündük. Yoksa seni istemememden değil… Ortada oyuncu fazlalığı var. Ben senin boşta kalmanı istemem. Şimdi gel, kapım sana açık. Çalışıp girersin takıma… Sezon sonu senin için çok daha farklı olur. Gelmeni isterim” dediği belirtildi

Habertürk’ün haberine göre ‘Kadro dışı bıraktırma’ olayı nedeniyle Beşiktaş’a karşı ‘tavırlı olan’ Ekici’nin biraz olsun yumuşadığı ve “Teşekkür ederim hocam. Bu söylediklerinizi düşüneceğim” yanıtını verdiği ifade edildi.

Şenol Güneş, Ekici’yi ikna etmeye çalışırken, Beşiktaş yönetimi de boş durmuyor… Siyah-Beyazlı kulüp adına Trabzon’la görüşmeleri yürüten yönetici Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nun Bordo-Mavililer’le son gelişmeleri değerlendirdiği öğrenilirken, bir başka yönetici Ekici’nin aynı zamanda menajeri de olan babasını aradı. Bu transferi bir an evvel bitirmek isteyen Siyah-Beyazlılar, “Mehmet’i istiyoruz. Boşta kalmasın. Bu forma altında çok daha iyi yerlere gelir” diyerek ikna çalışmalarına başladı.

Beşiktaş’a gelme durumu yavaş yavaş oluşan Ekici’nin nasıl bir karar vereceği merak ediliyor…

FENERBAHÇE’DEN EKİCİ ZAMMI

Bu arada Aatif artı 500 bin Euro karşılığında Mehmet Ekici’yi renklerine katmak için uğraşan F.Bahçe, yeni bir teklife Trabzonspor’un kapısını çaldı. Teknik direktör Dick Advocaat’ın çok istediği 27 yaşındaki orta sahanın bonservisine 750 bin Euro zam yaptı. Sarı-Lacivertliler’in 2 milyon 750 bin Euro ödemeye hazır olduğu öğrenilirken, Trabzonspor’un bu teklife nasıl bir yanıt vereceği merak ediliyor.