Ana sayfa Medya South Park Trump esprisi yapmayacak: Komediyi kendileri yapıyor

South Park Trump esprisi yapmayacak: Komediyi kendileri yapıyor

PAYLAŞ

1997’den beri yayınlanan komedi animasyon dizisinin hayranları, dizi ekibinin ABD Başkanı Donald Trump parodileri yapmayı sevdiklerini düşünüyor. Ancak dizinin yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone, ABC News’e verdikleri röportajda, gerçeğin böyle olmadığını açıkladı.

Geçen sezon, dizide, Trump’tan ilhamla hayat verilen bir karakter olmasına rağmen, Parker ve Stone, gelecek sezonda hükümet esprileri yapmacaklarını, çünkü bunun artık zorlaştığını söyledi.

Matt Stone, “Hükümet üyeleri ile ilgili şakalar daha zor hale geldi” derken; Trey Parker, “Onlar zaten komediyi kendileri yapıyorlar. Bu artık eğleneceğiniz bir şey değil” ifadesini kullandı.

Stone “Hicvin gerçeğe dönüşmesi gerçekten çok zor” yorumunu yaptı.

Stone, “Geçen sezon, olanlardan eğlence çıkarmaya çalıştık ama devam edemeyeceğiz. Gerçekte olanlar bizim yapabileceğimizden daha komik hale geldi. Dolayısıyla vazgeçtik. Politikacılar kendi komedisini yapsın, biz de kendimizinkini yapalım” şeklinde konuştu.

South Park çizgi dizisi bu yıl 21’inci sezon bölümleriyle ekrana gelecek.

The Simpsons ve Arthur’dan sonra ABD’de en uzun süreli yayınlanan çizgi dizi olan South Park’ın, 2019 yılına kadar devam edeceği açıklandı.