Ana sayfa Spor Tolgay Arslan, transfer dedikodularını yalanladı

Tolgay Arslan, transfer dedikodularını yalanladı

PAYLAŞ

Gazetede yer alan haberde şu ifadelere yer verildi:

“Trabzonspor’un devre arasında kadrosuna katmayı çok istediği ancak transferini son anda gerçekleştiremediği Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan’da önemli gelişmeler yaşandı. Bordo-mavili yöneticiler, son olarak geçtiğimiz hafta sonu oynanan Beşiktaş maçı öncesinde siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi ile biraraya geldi.

Geçmişte yapılan temaslarda mesafe kat eden iki kulübün sezon sonunda transferin gerçekleşmesi için el sıkıştığı iddia edildi. Tolgay’ın da bu transfere sıcak baktığı ve “Kulübüm onay verdikten sonra ben hazırım. Trabzonspor da büyük bir camia” dediği öğrenildi. Siyah beyazlı takımda fazla şans bulamayan ve ayrılmayı kafasına koyan Tolgay Arslan’a hatırlanacağı gibi Galatasaray da talip olmuştu.”

TOLGAY’DAN YALANLAMA

Beşiktaş’tan ayrılacağı yönünde çıkan haberlere sosyal medyadan cevap veren Tolgay, “Neredeyse her gün Beşiktaş’tan ayrılacağım yönünde haberler çıkıyor. Ben ve ailem Beşiktaş’ta mutluyuz. Kimler hangi maksatla bu haberleri çıkarıyor anlam veremiyorum. Menajerim bir kulüple dahi temasa geçmedi.” ifadelerini kullandı.