Ana sayfa Spor Trabzonspor, 2 ismi KAP’a bildirdi!

Trabzonspor, 2 ismi KAP’a bildirdi!

Trabzonspor Anders Trondsen ve Stiven Ricardo Plaza Castillo'nun transferlerini KAP'a bildirdi.

PAYLAŞ

Trabzonspor, Rosenborg’un Norveçli orta saha oyuncusu Anders Trondsen’i transfer ettiğini ve 4 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

İşte Trabzonspor’dan yapılan açıklama:

“Profesyonel futbolcu Anders Trondsen’in kulübümüze transferi konusunda, Rosenborg Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Rosenborg Kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak, 3(Üç) taksit halinde toplam 950.000.-EUR ödenecektir.

Ayrıca, Rosenborg Kulübüne; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olması durumunda elde edilen transfer bedelinin, Rosenborg’a ödenecek tutardan sonra kalan kısmın %10’u, ödenecektir.

Profesyonel futbolcu Anders Trondsen ile 4(Dört) yıllık anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya;

2020/21 futbol sezonu için 800.000.-EUR garanti ücret, 2021/22 futbol sezonu için 850.000.-EUR garanti ücret, 2022/23 futbol sezonu için 900.000.-EUR garanti ücret, 2023/24 futbol sezonu için 950.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.”

CASTİLLO İLE GÖRÜŞMELERE BAŞLANDI

Trabzonspor, Anders Trondsen’in ardından Real Valladolid’de oynayan Stiven Ricardo Plaza Castillo’nun transferleri konusunda görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

İşte Trabzonspor’un açıklaması:

“İspanya’nın Real Valladolid Kulübünün profesyonel oyuncusu Stiven Ricardo Plaza Castillo’nun, kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.”