Ana sayfa Öne Çıkanlar Yavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlanıyor

Yavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlanıyor

PAYLAŞ

Cenazeyi hastaneden almaya gelen Mesut Yılmaz cenaze aracına binerek camiye geldi. Mesut Yılmaz da tabuta omuz verdi. Yavuz Yılmaz’ın cenazesi cami avlusuna götürüldü. Yılmaz ailesi, camide taziyeleri kabul ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da cenazeye katılmak üzere camiye geldi

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz oğlu Yavuz Yılmaz’ın cenazesini almak için Şişli’deki hastaneye geldi. Mesut Yılmaz, saat 10.45 sıralarında hastaneye geldi. Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın cenazesi hastaneden alındıktan sonra Marmara İlahiyat Camii’ne getirildi. Mesut Yılmaz da tabuta omuz verdi. Berna Yılmaz da oğlunun tabutuna dokundu, cami avlusuna kadar arkasından yürüdü. Yavuz Yılmaz’ın cenazesi cami avlusuna götürüldü.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CAMİYE GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cenaze törenine katılmak üzere İlahiyat Camii’ne geldi.

TAZİYELERİ KABUL EDİYORLAR

Mesut Yılmaz ile eşi Berna Yılmaz cami bahçesinde taziyeleri kabul ediyor. Törene siyaset, iş, sanat ve spor camiasından çok sayıda isim katılıyor. Yavuz Yılmaz, öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

KILIÇDAROĞLU VE BAHÇELİ DE KATILACAK

Cenaze törenine katılmak üzere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli camiye geldi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da törene katılacak.

ÖLÜMÜNÜNDEN YARIM SAAT ÖNCE BABASI MESUT YILMAZ’I ARADI

Habertürk TV muhabiri Osman Girgin’in aktardığına göre, İntihar ettiği ihtimali üzerinde durulan Yavuz Yılmaz’ın ölümünden yarım saat önce Mesut Yılmaz ile konuştuğu ve Amerika’da tedavisi için bulunan annesinin durumunu sorduğu öğrenildi.
Habertürk